Списки абитуриентов, поступивших в колледж имени Михаила Чакира, Комрат в 2021-2022 учебном году

92310 Asistențasocială (Lucrător social)

БЮДЖЕТ

1 CURU ECATERINA
2 CIOLAC IVAN
3 ȚOLOV IULIA
4 DRANGOI ALINA
5 CREASCOVA SVETLANA
6 TERZI VLADA
7 CHIMURJI ANASTASIA
8 PODKOPALOVA LARISA
9 NICHITA LILIA

КОНТРАКТ

10 CARLANGÎCI NATALIA
11 HADJIOGLO LILIA
12 CECELI VALERIA
13 CAȘLALÎ ALISA
14 DIUVENJI DIANA
15 GROZDEV IGOR
16 BOEVA OXANA
17 ERGOGLO NADEJDA
18 CIOLAC VALERIA
19 GAGAUZ VASILI
20 CHIOSEA OLEG
21 TAFRATOVA ANASTASIA
22 CADÎN NICOLAI
23 PISOVA DARIA
24 BERBER CRISTINA
25 KARAPETEAN CARINA
26 CÎSSA NADEJDA
27 BEZGUBOVA DARIA
28 MASLENNICOV  MAXIM
29 GARASTIUC ALINA
30 BODIȘTEAN ALINA

 

 

41510 Servicii administrative și de secretariat (Asistent manager)

БЮДЖЕТ
1 TIHOGLO SERGHEI
2 MARCIUC SOFIA
3 DIORDIEVA IANA
4 SCLEAR DENIS
5 PETROVSCAIA ARINA
6 LEONOVA VICTORIA
7 CHIOSE CRISTINA
8 DAN ALINA
9 MIHAILOVA TATIANA
  КОНТРАКТ
10 IACIMENIOVA MARIA
11 MUTAF ANNA
12 MIHAILOVA MARIA
13 CHIOR TATIANA
14 TERZI ADRIANA
15 LAZAREVA OLESEA
16 ZOTOVICI ANASTASIA
17 SECRIERU ROMAN
18 ORLIOGLO ANNA
19 PETROVICI ALEXANDR
20 CHIROVA POLINA
21 TRANDAFILOVA CRISTINA
22 CASÎM ELENA
23 PETCOVICI ALIONA
24 FILEVA TATIANA
25 GRECOV DENIS
26 CEABAN ARTEMII
27 IASÎBAȘ TATIANA
28 CÎLCIC DENIS
29 BEJENAR GRIGORI
30 TELPIZ MARIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

101510 Turizm (Agent de voiaj)

 

1. Morar Anastasia
2. Rotarenco Irina
3. Cristeva Svetlana
4. Capsomun Olga
5. Bancova Ana
6. Lițcan Emilia
7. Garanovscaia Svetlana
8. Mutaf Alina
9. Rotari Maria
   

КОНТРАКТ

10. Cristeva Apolinaria
11. Calina Evelina
12. Spataru Dana
13. Ormanji Marina
14. Uzun Anatoli
15. Pașalî  Aliona
16. Radeva Alexandra
17. Torlac Alexandra
18. Galchina Nina
19. Pețu Leonardo
20. Mihailov Ivan
21. Vragaleva Daria
22. Stoianov Oleg
23. Varban Cristina
24. Iordanova Albina
25. Vragaleva Olga
26. Cara Oleg
27. Capacinschih Ivan
28. Carp Alexandr
29. Dulev Andrei
30. Samohvalov Maxim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11210  Educațietimpurie (Conducător muzical)

БЮДЖЕТ

1. CARACALCEV PANTELEI
2. CURUDIMOVA VERA
3. DRAGU ANNA
4. TUCAN ELENA
5. SARANDI IRINA
6. DMITRIOGLO LIUDMILA
7. CHIOSE STEPAN
8. CEBAN DIANA
9. CARA VEACESLAV
10. CEBANOVA ANASTASIA

КОНТРАКТ

11. VODNIC DANIL
12. SIUMBELI ALINA
13. Col  Valeria
14. VasiliogloVictoria
15. CAIPAC ALEXANDR
16. CEALÎCU CAROLINA
17.
18.
19.
20.

21520 Interpretare insrumentală (Instrumentist)

 

БЮДЖЕТ

1 IOFCIU SOFIA
2 CHIRNEVA SALIMA
3 MORAR NADEJDA

КОНТРАКТ

 
4 ARFONOS DANIIL
5 TERZI TATIANA
6 CAMBUR MIHAELA
7 TERZI INA
8 PILA NICOLAE
9
10

 

21510 Canto (Vocalist)

1. ARNAUT VICTORIA
2. DERMENJI ANNA
3.
4.
5.

11310 Învățământ primar

БЮДЖЕТ

1. CURUDIMOV IRINA
2. COL ANNA
3. CARASENI MARINA
4. CÎRBÎIC SVETLANA
5. ȘTELMAHOVA ELENA
6. CHIURCCIU TATIANA
7. BACU MARIA
8. CAPSOMUN VALENTINA
9. VAVRINA ESENIA
10. LAZAREVA MARIA
11. CELAC CRISTINA
12. PERCEMLI ANNA
13. SLAV IULIA
14. CHETRARU OLGA
15. GUBOGLO XENIA
16. ȘERBAN IULIA (9,21)
17. GAUGAȘ MARIANNA
18. VLAH TATIANA
19. BURGUDJI VICTORIA
20. RAIA EMMA
21. CAPSAMUN TATIANA
22. CHESERAD NATALIA
23. PULUCCIU FEDORA
24. GAIDARJI (PRANJU) VALENTINA
25. TOMAILÎ ANASTASIA

КОНТРАКТ

26. CHIRMICCI VILENA
27. COMUR ELENA
28. FERDEȘLI TATIANA
29. STOIANOVA IRINA
30. STOIANOVA ANASTASIA

11210 Educațietimpurie (Educător)

                       БЮДЖЕТ

1 Boiștean Cristina
2 Gagauz Sofia
3 Budac Maria
4 Nedu Milena
5 Nicolaeva Natalia
6 Vîlcu Veronica
7 Zanet Maria
8 Terzi Maria
9 Chircioglo Alina
10 Cuțarev Valeria
11 Lefter Tatiana
12 Chiosea Maria
13 Diulgher Tatiana
14 Tanasova Natalia
15 Gherciu Tatiana
16 Сurdoglo Elena
17 Ialanji Natalia
18 Prisăcaru Sorina
19 Cimpoeș Olga
20 Chiseeva Ecaterina

КОНТРАКТ

21 Curdoglo Anastasia
22 Gaidarji Anna
23 Tomailî Olga
24 Jeju Fedora
25 Topal Marina
26 Mîrca Tatiana
27 Topciu Anastasia
28 Ormanji Natalia
29 Mișurina Svetlana
30 Gaidarji Corina